کار تغییر سرگرمی مشاهده گردشگران گردشگران زیاد

کار: تغییر سرگرمی مشاهده گردشگران گردشگران زیاد سرگرمی عکس منتخب روز

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی اروپا به توافق جهت تحریم کشور عزیزمان ایران نزدیک‌تر شده است است / رویترز

خبرگزاری رویترز به نقل از دیپلمات‌های غربی نوشته اعضای اتحادیه اروپا به توافق جهت اعمال تحریم‌های تازه علیه کشور عزیزمان ایران نزدیک‌تر شده‌اند.

اروپا به توافق جهت تحریم کشور عزیزمان ایران نزدیک‌تر شده است است / رویترز

رویترز: اروپا به توافق جهت تحریم کشور عزیزمان ایران نزدیک تر شده است است

عبارات مهم : اروپا

خبرگزاری رویترز به نقل از دیپلمات های غربی نوشته اعضای اتحادیه اروپا به توافق جهت اعمال تحریم های تازه علیه کشور عزیزمان ایران نزدیک تر شده است اند.

به گزارش فارس، خبرگزاری «رویترز» روز چهارشنبه به نقل از منابع دیپلماتیک از نزدیک شدن اتحادیه اروپا به توافق جهت اعمال تحریم های تازه علیه کشور عزیزمان ایران به بهانه های موشکی و منطقه ای خبر داد.

اروپا به توافق جهت تحریم کشور عزیزمان ایران نزدیک‌تر شده است است / رویترز

این خبرگزاری به نقل از دیپلمات ها نوشته است که مقام های آمریکایی به اروپا اطمینان داده اند که اگر تحریم های تازه ای علیه کشور عزیزمان ایران وضع شود، احتمال موافقت «دونالد ترامپ» مدیر جمهور آمریکا با ماندن در توافق هسته ای زیاد کردن می یابد.

بنا بر این گزارش، در پی این موضع گیری مقام های آمریکایی، اکنون کشورهای بیشتری در اتحادیه اروپا از تحریم های پیشنهادی آلمان، انگلیس و فرانسه علیه مقام ها و فرماندهان ارشد ایرانی حمایت کرده اند.

خبرگزاری رویترز به نقل از دیپلمات‌های غربی نوشته اعضای اتحادیه اروپا به توافق جهت اعمال تحریم‌های تازه علیه کشور عزیزمان ایران نزدیک‌تر شده‌اند.

ترامپ که بارها توافق هسته ای کشور عزیزمان ایران را «فاجعه بار» خوانده، تا موعد بعدی تعلیق تحریم های هسته ای ایران، یعنی ۲۲ اردیبهشت (۱۲ می میلادی) به اروپایی ها و کنگره وقت داده اصلاحات مد نظر او را در برجام اعمال کنند. ابدی شدن محدودیت غنی سازی، دسترسی آزادانه و بی قید و شرط به اماکن نظامی ایران، محدود شدن برنامه موشکی و فعالیت های منطقه ای ایران، شروطی است که ترامپ جهت ماندن در برجام مطرح کرده است.

نمایندگان اروپا و آمریکا تاکنون چهار دور در این زمینه با یکدیگر مذاکره کرده اند. خبرگزاری «آسوشیتدپرس» این هفته گزارش داد که مهمترین عنوان حل نشده بین طرفین، مسئله سقف زمانی محدودیت غنی سازی کشور عزیزمان ایران هست. طرف های اروپایی معتقدند که عوض کردن در این محدودیت ها به معنی عوض کردن در اصل توافق و نقض برجام هست. کشور عزیزمان ایران هم تأکید کرده که برجام را تنها به صورت کنونی آن به رسمیت می شناسد و هیچ تغییری را در آن نمی پذیرد.

گفته می شود اروپا با نشانه راضی کردن ترامپ به ماندن در توافق هسته ای، قصد دارد تحریم های تازه ای را به بهانه مقابله با فعالیت های منطقه ای و برنامه موشکی، علیه کشور عزیزمان ایران وضع کند. با این وجود چند کشور اروپایی از جمله ایتالیا با بیان اینکه این تحریم ها واشنگتن را در برجام نگه نمی دارد و صرفا منافع اقتصادی اروپا را تضعیف می کند، مخالف اعمال تحریم تازه علیه کشور عزیزمان ایران هستند.

اروپا به توافق جهت تحریم کشور عزیزمان ایران نزدیک‌تر شده است است / رویترز

واژه های کلیدی: اروپا | ایران | توافق | رویترز | ایرانی | تحریم ها | دونالد ترامپ | خبرگزاری رویترز

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz