کار تغییر سرگرمی مشاهده گردشگران گردشگران زیاد

کار: تغییر سرگرمی مشاهده گردشگران گردشگران زیاد سرگرمی عکس منتخب روز

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات قرارداد ۲ ساله‌ام تا آخر هفته نهایی می‌شود/ طارمی نمی‌خواهد در پرسپولیس بماند برانکو ایوانکوویچ ، برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: توافقات با کلوب انجام شده است و قرارداد من و همکارانم تا آخر هفته نهایی می‌شود. 

قرارداد ۲ ساله‌ام تا آخر هفته نهایی می‌شود/ طارمی نمی‌خواهد در پرسپولیس بماند برانکو ایوانکوویچ ، برانکو

برانکو: قرارداد ۲ ساله ام تا آخر هفته نهایی می شود/ طارمی نمی خواهد در پرسپولیس بماند برانکو ایوانکوویچ

عبارات مهم : برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: توافقات با کلوب انجام شده است و قرارداد من و همکارانم تا آخر هفته نهایی می شود.

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ بعد از جلسه در کلوب پرسپولیس به خبرنگاران گفت: یک جلسه خوب و عالی داشتیم. مردها گرشاسبی، پیروانی، حاجی بیگی و کل کادر فنی در جلسه حضور داشتند. در این جلسه راجع به قرارداد من و همکارانم و همین طور افشین پیروانی صحبت کردیم و توافقات انجام شد. انتظار دارم این قرارداد تا آخر هفته نهایی شود.

قرارداد ۲ ساله‌ام تا آخر هفته نهایی می‌شود/ طارمی نمی‌خواهد در پرسپولیس بماند برانکو ایوانکوویچ ، برانکو

سرمربی پرسپولیس همچنین عنوان کرد: امروز آخرین روز سال میلادی است و با توجه به حضور وکیلم در خارج از کشور کارهای فنی قراردادم به مشکل انجام می شد. قرارداد تا پنج شنبه قطعی خواهد شد و هیچ مشکلی در تمدید قرارداد وجود نخواهد داشت. بیشترین بحث جلسه در مورد بازیکنان و تیم بود. با در نظرگرفتن این که محرومیت خاصی در جذب بازیکن داریم و یکی از موضوعات، بحث مهدی طارمی بود. توافق کردیم که به طارمی پیشنهاد تمدید قرارداد دو ساله را ارائه دهیم تا از این طریق نشان دهیم که چقدر برایش احترام قائلیم و برایمان مهم است.

برانکو در ادامه با بیان این که “طارمی قبول نکرد در پرسپولیس بماند،” خاطرنشان کرد: او می خواهد در یک تیم خارجی بازی کند و کتبا اعلام کرد که تمایلی به تمدید قرارداد ندارد. همچنان به ماندنش امیدواریم چون هر بازیکن خوبی جهت ما مهم هست. با این حال طارمی حرفه ای است و زندگی اش از این راه می گذرد. طبیعی است که خودش تصمیم خواهد گرفت.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: توافقات با کلوب انجام شده است و قرارداد من و همکارانم تا آخر هفته نهایی می‌شود. 

او همچنین در مورد تسویه مالی قرارداد خودش با کلوب تصریح کرد: ما امروز بحثی راجع به تسویه و شرط گذاشتن نداشتیم. به هر حال بعد از دو سال باید حساب و کتاب های مان را انجام می دادیم. دستیارانم در عرض پنج دقیقه تصمیم گرفتند ولی بحث من کمی طولانی تر شد. تنها بحث وقت مطرح بود که زمانی نداشتیم. حتی افشین پیروانی هم تا الان بدون قرارداد کار کرده و این عنوان در هفته جاری حل خواهد شد.

او در بخش دیگری از صحبت هایش در پاسخ به پرسشی راجع به آینده احمد نوراللهی به خبرنگاران گفت: در حال حاضر نمی توانم بگویم در چه مرحله ای قرار دارد. قطعا با بازگشتش تیم تقویت مضاعفی خواهد داشت ولی باید وظیفه اش را نسبت به کشورش انجام دهد.

برانکو در تصویر العمل به شایعه ای مبنی بر این که او تمدید قراردادش را به خاطر زلزله های اخیر در پایتخت کشور عزیزمان ایران به تعویق انداخته است عنوان کرد: تفاوت من با بقیه بازیکنان هنگام زلزله این بود که من راحت در تخت خوابم خوابیده بودم و بازیکنان در خودروهایشان بودند.

قرارداد ۲ ساله‌ام تا آخر هفته نهایی می‌شود/ طارمی نمی‌خواهد در پرسپولیس بماند برانکو ایوانکوویچ ، برانکو

سرمربی تیم پرسپولیس همچنین در پاسخ به پرسش خبرنگار ایسنا مبنی بر این که آیا تصمیم طارمی جهت رفتن با توجه به حمایتی که پرسپولیس از او در دو سال اخیر داشته تصمیم درستی است یا نه، گفت: وکیل طارمی در جلسه حضور داشت و او به من گفت که قصد طارمی چیست. این را باید بدانیم که طارمی در دو سال اخیر عالی ترین بازیکن و آقای گل کشور عزیزمان ایران بوده و گل های او هواداران ما را شاد کرد. می دانیم که طارمی ملی پوش هست. درست است که او اشتباه کرد ولی همه اشتباه می کنند و طارمی با قصد و نیت شر اشتباه نکرد. قطعا نمی خواست این طور شود. خودش هم جریمه شد و عواقبش را دید، آن هم در سالی که جام جهانی هست. قطعا در صورت محروم نبودن، شرایط بهتری پیدا می کرد. او الان تاوان کارش را می دهد و کلوب هم همین اوضاع را دارد. بارسلونا و رئال مادرید هم جریمه شدند. اتلتیکو مادرید تازه الان می تواند دیگو کاستا را جذب کند و در همه کلوب ها این اشتباه پیش می آید. قرارداد طارمی تمام شده است و نمی خواهد بماند. این حقش بوده و نباید به او ایراد بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: توافقات با کلوب انجام شده است و قرارداد من و همکارانم تا آخر هفته نهایی می‌شود. 

برانکو همچنین راجع به انتخابات حاشیه ای بازی تیمش با تراکتورسازی و برخورد احتمالی کمیته انضباطی با کلوب اظهار کرد: ما حق نداشتیم بازی را ببریم؟ نمی دانم برد ۲ بر صفر زیاد بود؟ دلیلش چیست که این قدر ناراحتند؟ به خاطر تشویق هواداران مان ناراحت بودند؟ اگر این طور هست، هواداران تراکتورسازی هم تیم ارزش را تشویق کردند. بازی استقلال خوزستان و استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران را هم دیدم و هواداران تیم ارزش را تشویق می کردند. نمی دانم طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) باید چه تیمی را تشویق می کردند. من خوشحالم که با این برد، خوش حالی و نشاط به هواداران دادیم چون بازی با تراکتورسازی، فولاد و سپاهان در حد داربی هست. آخرین داربی هم با استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران است و چنین بازی هایی ریسک بزرگی دارد. شما می دانید همه از من در مورد داربی پرسش می کنند و هواداران علاقه دارند با پیروزی در داربی قهرمان شویم.

او همچنین از تمدید دو ساله قراردادش خبر داد و گفت: اگر کلوب پیشنهاد بیشتری ندهد قراردادمان دو ساله خواهد بود. منطقی اش هم دو ساله است.

قرارداد ۲ ساله‌ام تا آخر هفته نهایی می‌شود/ طارمی نمی‌خواهد در پرسپولیس بماند برانکو ایوانکوویچ ، برانکو

برانکو همچنین در پاسخ به پرسشی مبنی بر این که چقدر از قراردادش را دریافت کرده است گفت: ۸۳.۲۸ درصد از قراردادم را گرفته ام. این که چقدر به قرارداد قبلی ام اضافه شده است را می توانید از امور مالی کلوب بپرسید.

سرمربی پرسپولیس در مورد تمدید قرارداد بازیکنان نیز گفت: ما در این مورد با کلوب صحبت کرده ایم. کلوب حد و مرز خودش را تعیین کرده است و اگر بازیکنی فکر می کند می تواند در کلوب دیگری شرایط بهتری داشته باشد، نمی توانیم جلویش را بگیریم ولی مطمئن نیستم از هر لحاظ جای دیگری بهتر از پرسپولیس وجود داشته باشد. از بازیکنانی که داریم راضی هستیم. فعلا بدون طارمی و نوراللهی قهرمان لیگ هستیم. تیم بسیار خوبی داریم و نیازی نیست بخواهیم بازیکنی را برگردانیم.

واژه های کلیدی: برانکو | قرارداد | بازیکنان | پرسپولیس | هواداران | پرسپولیس | مهدی طارمی | قرارداد بازیکنان | برانکو ایوانکوویچ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz