کار تغییر سرگرمی مشاهده گردشگران گردشگران زیاد

کار: تغییر سرگرمی مشاهده گردشگران گردشگران زیاد سرگرمی عکس منتخب روز

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات رونالدو به فینال لیگ قهرمانان می‌رسد

مهاجم رئال مادرید می‌تواند در دیدار نهایی لیگ قهرمانان اروپا برابر لیورپول به میدان برود.

رونالدو به فینال لیگ قهرمانان می‌رسد

رونالدو به فینال لیگ قهرمانان می رسد

عبارات مهم : رونالدو

مهاجم رئال مادرید می تواند در دیدار نهایی لیگ قهرمانان اروپا برابر لیورپول به میدان برود.

به گزارش ایسنا به نقل از آس، کریستیانو رونالدو در دیدار دیشب (یک شنبه) رئال مادرید برابر بارسلونا دچار مسئله جسمانی شد و مجبور شد نیمه دوم را از روی نیکمت ذخیره ها دنبال کند. هواداران مادریدی دلواپس بودند ستاره تیم ارزش فینال لیگ قهرمانان اروپا را از دست بدهد ولی امروز مشخص شد او می تواند برابر لیورپول به میدان برود.

رونالدو به فینال لیگ قهرمانان می‌رسد

آسیب دیدگی مهاجم پرتغالی بیش از یک هفته طول نخواهد کشید و بر این اساس دیدار برابر سویا در سانچس پیسخوان (بامداد پنج شنبه) و سلتاویگو (شنبه هفته آینده) را از دست خواهد داد.

زین الدین زیدان قصد دارد رونالدو در تمرینات دوشنبه هفته آینده مادرید شرکت کند و مهاجم پرتغالی خود را جهت دیدار دو هفته بعد برابر ویارئال (آخرین بازی لالیگا) آماده کند.

مهاجم رئال مادرید می‌تواند در دیدار نهایی لیگ قهرمانان اروپا برابر لیورپول به میدان برود.

اگر اتفاق عجیبی رخ ندهد رونالدو می تواند در کی یف نیز مانند لیسبون، میلان و کاردیف بدرخشد. هم چنین اگر ستاره پرتغالی به همراه مادرید فاتح لیگ قهرمانان شود پنجمین جام قهرمانی را در این مسابقه ها بالای سر خواهد برد و به رکورد کل کلوب بارسلونا در تاریخ ۱۱۹ ساله اش می رسد.

واژه های کلیدی: رونالدو | رونالدو | قهرمانان | بارسلونا | رئال مادرید | لیگ قهرمانان اروپا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz