کار تغییر سرگرمی مشاهده گردشگران گردشگران زیاد

کار: تغییر سرگرمی مشاهده گردشگران گردشگران زیاد سرگرمی عکس منتخب روز

تمایل بشار اسد به دیدار با کیم جونگ اون

روزنامه رودونگ سیمون چاپ کره شمالی امروز (یکشنبه) در گزارشی اعلام کرد: بشار اسد جهت دیدار از کره شمالی و گفت‌وگو با رهبر این کشور ابراز تمال کرده است..

ادامه مطلب

روایت خواندنی خبرنگار انگلیسی از سفر به دوما و ادعای حمله شیمیایی

یک خبرنگار باسابقه انگلیسی که اخیرا به شهر «دوما» سفر کرده، می‌گوید کسی در این شهر از آنچه حمله شیمیایی خوانده می‌شود، خبر ندارد؛ آنچه در یادها مانده،..

ادامه مطلب

عربستان در یمن مرتکب نقض‌حقوق‌بشر شده است است / دیده‌بان‌حقوق‌بشر

سازمان دیده‌بان حقوق بشر اعلام کرد که عربستان سعودی در یمن مرتکب نقض حقوق بشر شده است است. دیده بان حقوق بشر: عربستان در یمن مرتکب نقض حق..

ادامه مطلب

دولت انگلیس از شاهزاده هری خواست اوباما را دعوت نکند

یک رسانه انگلیسی فاش کرد دولت این کشور از شاهزاده هری خواسته است که باراک اوباما را به عروسی‌اش دعوت نکند.  دولت انگلیس از شاهزاده هر..

ادامه مطلب

شاهد دادگاه رضا ضراب به دریافت پول از اف.بی.آی جهت ادای شهادت اعتراف کرد

روزنامه ینی شفق در خبری اعلام کرد که حسین کورکماز از شاهدان دادگاه مدیران بانکی ترکیه رضا ضراب تاجر ایرانی تبار ترکیه ای در نیویورک، به دریافت 50 هزار دلار..

ادامه مطلب

قاضی پرونده مایکل فلین برکنار شد

قاضی آمریکایی مسئول پیگیری به پرونده مایکل فلین مشاور سابق امنیت ملی دونالد ترامپ مدیر جمهور آمریکا از این مسئولیت کنار گذاشته شده است است. ..

ادامه مطلب

ابوبکر بغدادی نزد آمریکایی‌هاست / حشد شعبی عراق

یکی از رهبران حشد شعبی عراق اعلام کرد، ابوبکر بغدادی در دست آمریکایی‌هاست و واشنگتن تنها در صورتی حاضر به کشتن وی می‌شود که به این وسیله هدفی را محقق کند..

ادامه مطلب

پرونده فرمان مهاجرتی ترامپ به دیوان عالی آمریکا ارجاع شد

شبکه خبری سی‌ان‌بی‌سی گزارش داد؛ کاخ سفید عصر دوشنبه (به وقت محلی) پرونده مربوط به طرح منع ورود اتباع هشت کشور به خاک آمریکا را به دیوان عالی ارجاع داد..

ادامه مطلب

عملیات بمب‌ افکن‌های روسیه در نزدیکی آب‌های کره جنوبی و ژاپن

بمب‌ افکن‌های استراتژیک روسیه که قادر به حمل کلاهک هسته‌ای هستند امروز (پنج‌شنبه) بر فراز اقیانوس آرام، دریای ژاپن، دریای زرد و دریای چین جنوبی به پرواز..

ادامه مطلب